В първия мач след подновяването на Висшата лига бяха отбелязани четири

...

Това е Боксинг дей! Брентфорд и Тотнъм не се победиха в зрелищно лондонско дерби

В първия мач след подновяването на Висшата лига бяха маркирани четири гола, откакто Брентфорд изигра отличен мач и завоюва точка против Тотнъм (2:2).

Брентфорд стартира ужасно мача и след 15 минути откри път към мрежата на Форстър за 1:0, а вратарят на Тотнъм беше преодолян за повторно в 43-ата минута от Тони, само че неговият гол бе анулиран от технологията ВАР.
 Тотнъм ще се раздели с двама играчи през зимата

Вижте кои са те

Домакините вкараха втори гол при започване на второто полувреме, след което момчетата на Антонио Конте се впуснаха в офанзива с всички сили и скоро изравниха с головете на Кейн(65`) и Хойберг(71`).

След 16 изиграни мача Тотнъм е на четвъртата позиция с 30 точки, със седем по-малко от водача Арсенал. Брентфорд се намира на 9-о място с 20 точки в актива си.

До края на деня следва да се изиграят още 6 мача, а " Боксинг дей " стартира повече от обещаващо.